O mnie

Natalia Danielczyk – Terapeutka czaszkowo-krzyżowa

Ukończyłam pierwsze w Polsce dwuletnie szkolenie w biodynamicznej pracy czaszkowo-krzyżowej w Europejskim Centrum Terapii we Wrocławiu, prowadzone przez nauczycieli londyńskiej szkoły Michaela Kerna Craniosacral Therapy Educational Trust, szkole zrzeszonej w International Affiliation of Biodynamic Trainings. Długo szukałam metody, która pasuje do mnie, i do której ja pasuję. Ufam w jej skuteczność, którą potwierdzają doświadczenia moje i innych z niej korzystających.

Zanim zostałam terapeutką pracowałam w biurach i korporacjach, w Polsce i za granicą, nie znajdując tam tak zwanego „spełnienia”, co zawsze kończyło się swoistym rodzajem „wypalenia”. Teraz wiem, że jestem na innej drodze i na niej chcę pozostać.

Zdobyłam również wykształcenie fizjoterapeutyczne, z potrzeby lepszego rozumienia tego, jak działa nasze ciało i jak je skutecznie usprawniać. Do dziś korzystam z tej wiedzy, fascynuje mnie nauka o ludzkim ciele. Aktualnie oprócz pracy w gabinecie tłumaczę seminaria kolejnych edycji szkolenia dla terapeutów w ECT. Podczas następnej, IV edycji będę również asystentem w trakcie szkolenia. To bardzo ekscytująca perspektywa. Nauka to integralna część mojego charakteru, jak również wykonywanego zawodu.

Jestem terapeutą, by przywrócić zdrowie, a nie po to, by naprawić problem.

Dr Rollin Becker, osteopata
Scroll to Top